Potrzebujesz odzyskać podatek? Czy może potrzebujesz porady dot. podatku dochodowego w Wielkiej Brytanii? Może szukasz darmowego obliczenia podatku lub formularzy do pobrania? Jakikolwiek masz problem z podatkiem my mamy rozwiązanie! Sprawdź co oferujemy a przekonasz się, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.


Dowolny podatek, dowolna sprawa - my odzyskujemy więcej!

TaxUndo Ltd odzyska maksymalną możliwą kwotę zwrotu (najczęściej 100%) dla następujących podatków obowiązujących w Wielkiej Brytanii:

  • Podatek marynarski (Seafarers Earnings Deduction - SED claims)

  • Podatek za pracę zagraniczną dla pracodawcy w Wielkiej Brytanii

  • Podatek dla branży naftowej i gazowej


DARMOWA pomoc - porady podatkowe, obliczenia, formularze.

Możesz otrzymać darmową pomoc z podatkiem bez żadnych zobowiązań. TaxUndo Ltd zapewnia następujące darmowe usługi:

  • Darmowa porada dot. podatku dochodowego

  • Darmowe obliczenia podatku

  • Darmowa pomoc i pliki do pobrania z formularzami podatkowymi


Brak przedpłat, darmowa kalkulacja w 24 godziny!

Nie musisz uiszczać żadnych opłat z góry! Jeżeli należy się Tobie zwrot to od Twojej decyzji zależy czy chcesz skorzystać z usług naszej firmy czy nie.


Brak zwrotu - brak opłat

Opłata w wysokości 10.5% (nie mniej niż £55.00) zostanie naliczona jeżeli uda nam się odzyskać Twoje pieniądze ( zwrot podatku nie będący zwrotem SED). Opłata będzie automatycznie pobrana z odzyskanego zwrotu, także nie płacisz nic z własnej kieszeni. Nie ma dodatkowych ukrytych kosztów ani dodatkowego podatku VAT.


Bezproblemowość - obsługujemy wszystkie formalności

Odzyskanie podatku nigdy nie było prostsze:: Podpisujesz tylko kilka formularzy i wysyłasz je nam, a my obsłużymy resztę formalności i kontaktów z urzędem podatkowym więc nie będzie żadnych błędów/opóźnień i otrzymasz najwyższą możliwą kwotę zwrotu.


Bezpieczny przelew

Standardowa płatność przelewem bankowym - prosto na Twoje konto. Jeżeli przelew nie jest dla Ciebie akceptowalną formą możemy również wysłać czek na Twój adres. Nie ma żadnych dodatkowych opłat za krajowe przelewy bankowe. Dla Twojego bezpieczeństwa czeki wysyłane są tylko jako przesyłki polecone, więc jeśli wybierzesz wysyłkę za pomocą czeku doliczona zostanie opłata w wysokości £5 w celu pokrycia opłat pocztowych i obsługi. Dla przelewów zagranicznych doliczona zostanie opłata bankowa - zwykle ok. £7-£15.


Live Tax Aid

Pomoc podatkowa
Porozmawiaj z doradcą

Call for UK Tax Rebate
Online UK Tax Refund tool

Zapytanie on-line
dot. zwrotu podatku

Order Tax Rebate

TaxUndo - Certyfikaty bezpieczeństwa

Zarejestrowano w DPA

Zarejestrowano w HMRC

Zarejestrowano w MLR